Księga gości
osób on-line: 1
odwiedziło nas 19460 osób!
GdzieWesela.pl poleca ten lokal

Księga gościStrona: ... [13][14][15][16][17] z 17
rodzice panny młodej
W dniu 2 czerwca 2007 roku w GRACJI odbyło się wesele naszej córki Ani i Roberta. W imieniu gości, a przede wszystkim własnym, chcieliśmy podziękować p. Liliannie Połomskiej, właścicielce lokalu, za życzliwość i fachowość w przygotowaniu tak wspaniałej uroczystości. Dziękujemy również całemu zespołowi kuchni i obsługi sali pod kierownictwem p. Kasi za wspaniałe potrawy i super obsługę. Wszystko to sprawiło, że wesele wypadło "super". Dzięki Wam.
04 Czerwca 2007 23:05
ania i przemek
witamy!nasze wesele odbyło sie 5 maja 2007 własnie w GRACJI zarowno my jak i nasi goscie byli bardzo zadowoleni z sali z super jedzonka a szczegolne ukłony dla przemiłej i profesjonalnej obsługi duza buzka! P.KASIU DZIEKUJEMY
13 Maja 2007 22:20
Jelonek
Byłam w Gracji dwa lata temu na weselu , sala bardzo ładna, duża , ma taras i możliwości puszczania petard przed nią. Moi przyjaciele doskonale ją przybrali , miała wielkie balonowe łańcuchy. Jedzonko jakoś mi umknęło :) pamiętam ino morze wina i dzikie tańce :) :) hmmmm pamięć ludzka jest jednak zawodna
26 Marca 2007 19:56
Magda i Paweł
Witajcie! Mieliśmy wesele w czerwcu zeszłego roku w Gracji; i uważamy, że to był trafny wybór. Sala jest klimatyzowana, sama w sobie bardzo elegancka, nie potrzeba jej dodatkowo dekorować np.: balonami. Miejsca do tańca /parkietu/ wystarcza spokojnie dla 130 osób /tyle właąnie bawiło się u nas/. Dużym plusem jest taras przy sali, z którego chętnie korzystają goście po wyczerpujących tańcach. Stoły zapełnione po brzegi zimnymi zakąskami, owocami oraz ciastami;bajkowo i kolorowo. Do tego dochodzą jeszcze przepyszne ciepłe posiłki w zależności od wyboru jednego z trzech wariantów menu; dla każdego znajdzie się coś dobrego. Wszystko to przygotowywane przez bardzo zgrany zespół pod kierownictwem przesympatycznej Pani Małgosi Głowackiej (szefowa kuchni). Goście byli sprawnie obsługiwani przez młodych kelnerów. Serdeczne podziękowania należy złożyć Pani Liliannie Połomskiej właścicielce lokalu, która służyła dobrą radą i pomocą oraz Pani Danucie Maj za czuwanie nad przebiegiem całej imprezy. P.S. Nie wspominamy nic o pokoju dla nowożeńców, ale jak pojedziecie oglądać salę to sami zobaczycie............. Polecamy tę salę wszystkim niezdecydowanym. (chętnie byśmy to powtórzyli).
12 Marca 2007 14:28
Marti
Gorąco polecam tą salę gdyż bawiłam się na niej w lipcu na swoim weselu. Elegancko, sprawnie , profesjonalnie i suuuper jedzenie. Goście byli zachwyceni. Najdroższe menu 140 zł. Nie do przejedzenia i bardzo różnorodnie. Na górze pokoje z łazienkami a dla Pary Młodej pokój gratis. Super!
13 Stycznia 2007 14:19
Strona: ... [13][14][15][16][17] z 17